Hakkımızda

 Turizm, günümüzde profesyonel deneyim gerektiren bir alan haline gelmiştir. Ülkelerin tanıtımındaki en büyük etkenlerden biri olan turizm sektöründe, iç ve dış pazarda yerimizi alarak hem ülke tanıtımına katkıda bulunmak hem de ticari hayatımızı idame ettirmek için ilkelerimiz doğrultusunda yolumuza devam etmekteyiz.

  
EVENTS AND TOURS BYPM TURİZM A.Ş. (www.tulippo.com); devlet kurumlarının, özel şirketlerin yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirmeyi düşündüğü toplantı ve seminer(Meeting-İncentive) banket ve kongrelerde çözüm ortağınız olmak üzere sizlerle buluşmayı beklemektedir. Değişen şartlar ve sektörel trendleri günü gününe takip eden firmamız, geniş otel portföyü ile misafirlerimizin memnun kalacağı otelleri belirleyip her bölgede, her kesime uygun değişik alternatifler sunmaktır.  

Hizmet içi eğitim ve görevde yükselme eğitimlerinde 12.000’e yakın sayıda yurtiçi ve yurtdışı oteli ile sizlere en kaliteli ve uygun hizmet sunan firmamızın hedefi, müşterilerinin en üst seviyede memnuniyetidir. Organizasyonlar sırasında güler yüzlü hizmeti ve profesyonellik anlayışı ile sürekli gelişimi kendine ilke edinmiş yönetimiyle firmamız, A Belgeli ( 9906 ) seyahat acenteleri arasında en iyi olmak, misafir gelişinden gidişine kadar her aşamada siz değerli misafirlerimize en iyi hizmeti sunmak ve güzel izler bırakmaktan mutluluk duyacaktır. 

EVENTS AND TOURS BYPM TURİZM A.Ş.

Motto İstanbul, Bağlar Mah. OsmanPaşa Cd. No:35/32 Kat:4 Bağcılar – İstanbul, Türkiye

Tel: 0 212 434 33 33 *  Fax:0 212 434 33 33

Cep : +90 549 233 31 55

Kurumsal E-mail : [email protected]  

Satış E-mail  : [email protected]

Misafir İlişkileri E-Mail : [email protected]

web : www.tulippo.com